Круглий стіл з випускниками «бізнес-адміністрування»

Круглий стіл «Програми бізнес-освіти в Університеті «КРОК»: перші здобутки, виклики та перспективи», не зважаючи на вихідний день, зібрав в університеті викладачів, слухачів та випускників магістерської програми «Бізнес-адміністрування».
Організаторами заходу виступили Асоціація випускників Університету «КРОК» та кафедра інвестиційного бізнесу Навчально-наукового інституту магістерської підготовки та післядипломної освіти Університету «КРОК».
В ході жвавої дискусії було висловлено чимало цікавих ідей та пропозицій щодо просування та подальшого підвищення якості програми, а, головне, всі сторони висловили готовність вести наступний діалог і домовились про конкретні спільні проекти, в яких будуть зацікавлені не тільки нинішні слухачі, а й випускники програми!