Випуск ННІ МППО (магістри ЯСС)_25.01.2013

25 січня 2013 року, саме на День студента, відбулася церемонія вручення дипломів випускникам магістратури специфічних категорій ННІ магістерської підготовки та післядипломної освіти спеціальності "Якість, стандартизація та сертифікація".
В церемонії взяли участь перший проректор Університету "КРОК" кандидат фізико-математичних наук О.І. Шаров, директор Інституту, кандидат філософських наук С.М. Піддубна, керівник програми - доктор технічних наук, професор, головний консультант Адміністрації Президента України Л.М. Віткін.
Крім диплому випускники отримали важливий для їх професії документ - Сертифікат компетентності аудитора.
На церемонії вперше було вручено нагрудний знак випускника ЯСС, а кращій випускниці програми - старості групи Солоніній Ользі Анатоліївні - за КРОКівською традицією було вручено годинник з символікою Університету "КРОК".

Вітаємо випускників і запрошуємо приєднатися до нашої Асоціації!