ВІд випускників - першокурсникам!

За ініціативою нашої Асоціації вперше в Університеті пройшла академічна церемонія вручення залікових книжок першокурсникам ф-ту міжнародних відносин.
Від декана факультету – професора Рокочої Віри Володимирівни, завідувачів випускових кафедр – професорів Терехова Віктора Івановича та Картунова Олексія Васильовича, а також випускників – Андрія Носка («міжнародна економіка», випуск 2004 р.), Руслана Сафарова («менеджмент ЗЕД», випуск 2007 р.), Лесі Гасич («міжнародна інформація», випуск 2009 р.) студенти отримали не тільки залікові книжки, а й поради щодо першої сесії та перших кроків у обраній професії.
З особливою зацікавленістю першокурсники слухали випускників, які наразі працюють в провідних компаніях Dragon Capital, Данон-Україна та Українському національному інформаційному агентстві УКРІНФОРМ.
Сподіваємось, що така церемонія стане традиційною і буде підтримана іншими факультетами.