КРОКівські театральні вечори

9 лютого більше 40 випускників, студентів, співробітників і, навіть, батьків випускників КРОКу зібралися в залі Київського університету театру, кіно і телебачення, щоб оцінити дипломну роботу нашого випускника, а нині студента 4 російського акторського курсу КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого Слави Ольшанського, який грав одну з головних ролей - Марка у виставі "Сад без землі".

Вечір вийшов незабутнім - і до мистецтва долучились, і провели фотосесію з майбутньою зіркою, і в "Челентано" посиділи, обговорюючи виставу, пригадуючи, як колись разом із Славою дехто з нас грав на КРОКівській сцені, а також розробляли нові плани - щоб таке нам ще разом зробити, щоб життя КРОКівців було ще б насиченішим і різнобарвним!