Вручення дипломів студентам з Білорусі_02.07.2013

Вже вчетверте відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрів з адміністративного менеджменту студентам із Білорусі, які навчалися в рамках спільного освітнього проекту Інституту підприємницької діяльності (м.Мінськ, Республіка Білорусь) та Університету «КРОК» (м.Київ, Україна).
В церемонії взяли участь перший проректор Олег Ігорович Шаров, директор Навчально-наукового інституту магістерської підготовки та післядипломної освіти Світлана Максимівна Піддубна, завідувач кафедри маркетингу та менеджменту Інституту підприємницької діяльності Наталія Володимирівна Киреєнко.
На честь випускників лунали гімни Республіки Білорусь та України, звучали вітальні промови, напутні слова.
За традицією випускникам (всі вони завершили навчання на «4» і «5») було вручено Дипломи Університету «КРОК».