Руслан Сафаров для студентів КРОКу

27 лютого 2011 року відбулась визначна подія – вперше за ініціативою членів нашої Асоціації було проведено практичний семінар для студентів КРОКу.
Цього разу на конкурсній основі було відібрано 10 студентів спеціальностей «логістика» та «менеджмент», для яких було проведено семінар із закупівель.
Студенти мали можливість отримати інформацію від практика -  Руслана Сафарова – менеджера із закупівель компанії «Данон», члена Асоціації випускників Університету «КРОК» (випуск 2007 р., ННІ МППО, «Менеджмент ЗЕД»).
Для Руслана це був перший досвід проведення семінарів, допомагали йому у підготовці до нього вже досвідчені тренери, випускниці КРОКу Олександра Романцова та Олена Каюмова.

Враження безпосередніх учасників можна дізнатися з блогу О. Романцової.

А ми сподіваємось, що попереду буде чимало подібних зустрічей, які є корисними і студентам, і випускникам, бо нам як завжди, є чому повчитися один у одного.