Випуск магістрів з фінансово-економічної безпеки

Вже третій рік поспіль 31 березня в актовій залі Університету "КРОК" проходить Церемонія вручення дипломів випускникам Навчально-наукового Інституту менеджменту безпеки.
Традиційно в церемонії взяли участь віце – президент Українського союзу промисловців та підприємців з корпоративної безпеки, доктор юридичних наук, професор, генерал – лейтенант Служби безпеки України Василь Васильович Крутов та перший заступник Голови Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів, генерал-лейтенант СБУ в запасі Олександр Семенович Бірсан.
Цього року дипломи магістрів за спеціальністю "управління фінансово-економічною безпекою" отримали 82 випускника, з яких 31 було вручено Диплом з відзнакою. Диплом Університету "КРОК", який за традицією вручається кращим випускникам, отримали 63 випускника.
Годинниками з символікою Університету за наказом ректора нагороджено Навоєнко Тетяну Вікторівну та Литвина Костянтина Костянтиновича.