ALUMNI-МАРАФОН-2!

6 грудня 2014 року Асоціація випускників Університету "КРОК" провела ALUMNI-МАРАФОН-2!
ALUMNI-МАРАФОН - це формат розвиваючого та творчого відпочинку випускників КРОКу, який є платформою для професійного та особистісного розвитку, а також неформального спілкування та нетворкінгу, який було вирішено проводити один раз на місяць, по суботах.
Цьго разу марафон розпочався майстер-класом з практичної самооборони. АВУ "КРОК" висловлює щиру подяку Марку Тальянському та Валерію Туровському за передачу досвіду учасникам майстер-класу!
Також, під творчим керівництвом члена Асоціації випускників КРОКу Інни Бєлозор, учасники марафону могли власноруч зробити новорічні прикраси з бісеру!
Паралельно з цими заходами проходила бізнес-гра "Щурячі перегони". Учасникам було настільки цікаво, що вони відмінили свої плани та продовжували грати більше, ніж 4 години!
Не менш важливим був майстер-клас з планування успішного 2015го року! Своїм вмінням планувати успіх і досягати намічених цілей з випускниками щиро поділилась Ірина Сингаївська - кандидат психологічних наук, практичний психолог, бізнес-коуч (сертифікат ECF), професор кафедри психології Університету «КРОК», щаслива мати і дружина.
У рамках ALUMNI-МАРАФОНу випускники могли сповна насолодитись суботнім релаксом за допомогою йоги, суботній релакс провела член АВУ «КРОК» Марія Шемеляк.
І в кінці дня учасники взялись прикрашати кабінет Асоціації до новорічних свят. Завдяки умілим ручкам випускників в життя було втілено: власноруч виготовлений комин, "повітряна" ялинка з новорічних прикрас, підвісні цукерки та багато іншого!
Асоціація випускників Університету "КРОК" висловлює шалену подяку ВСІМ учасникам марафону та вітає з наступаючими новорічними святами!