ALUMNI-МАРАФОН 3

31 січня у штаб-квартирі АВУ «КРОК» традиційно відбувся,  вже всім знайомий

ALUMNI-МАРАФОН 3!
Розпочався марафон о 12:00 з майстер-класу  «Мандала мрії: від міфів до реальності». Більшість учасників  змінили свої погляди на ілюзії  та фантазії, а все завдяки прекрасному спікеру Марині Сбродовій.
Тему  духовності та просвітлення продовжила Тетяна Суворова та її майстер-клас «Малюємо мандалу – шлях гармонії та краси». Учасники мали змогу намалювати свої власні мандали та внести власний  вклад в  малювання  «мандали миру для України» (дивіться фотозвіт)
І звичайно незмінною традицією ALUMNI-МАРАФОНу  є гра «Крисині біга», яка супроводжувала марафон з 12:00 до 16:00.  Ця гра народжує справжніх  «акул бізнесу», а все завдяки організатору Олександру Галаніну!
Під кінець марафону всі учасники зібрались у  штаб-квартирі АВУ на традиційні млинці від С.З. та  прибирання новорічних прикрас.
Минув лише третій ALUMNI-МАРАФОН, а вже стільки традицій! Приєднуйтесь)