Конкурс на здобуття стипендії АВУ "КРОК"-2014

Вже вп’яте АВУ «КРОК» до дня народження Університету проводить Конкурс на здобуття стипендії Асоціації для кращих студентів КРОКу.

Метою конкурсу традиційно є визнання, заохочення та нагородження студентів Університету, які мають високий інтелектуальний рівень, значні особисті досягнення і демонструють потенціал розвивати спільноту випускників та підтримувати Університет у майбутньому.

15 травня 2014 року на урочистостях з нагоди 22-річчя КРОКу було оголошено результати Конкурсу на здобуття стипендії Асоціації випускників Університету.
Ними стали Сергій Романець (4 курс, ФЕП) та Аліна Шпакович (3 курс, КЕПІТ).
Зелену премію «За практичний внесок у розвиток «зелених» ідей» отримала Шульга Євгенія (3 курс, КЕПІТ).

Також було вручено призи від партнерів конкурсу - LG Electronics, Travel Map та Школи рекламних технологій.

Вітаємо переможців та вдячні всім учасникам конкурсу, які представляли кращих студентів КРОКу, що підтримують та розвивають КРОКівські традиції.