ALUMNI- МАРАФОН- 4

22 лютого стартував  вже всім відомий ALUMNI- МАРАФОН- 4!

Розпочалося все з казкотерапії  для дітей, яку провела Анна Сазонова- дитячий психолог, мати трьох дітей та чудовий спікер!

Паралельно з цим батьки дітей мали змогу поговорити про батьківську майстерність з бізнес-тренером Мариною Сбродовою, яка є почесним спікером  на кожному з ALUMNI-Марафонів!
Цим закінчилась перша лінійка нашого марафону.

О 13:30 стартувала друга лінійка, яка почалась з майстер-класу «Як бути жінкою шаленої краси». Своїми секретами жіночності ділилася Олена Воронцова- засновник та лідер Партії жінок шаленої краси, стиліст компанії ТМ Florange.
Тим часом у спортивній залі Університету «КРОК» проходив дружній матч з волейболу між  студентами та випускниками КРОКу. Рахунок матчу 3:0 на користь студентів, але випускники, звичайно, хочуть реваншу!

Перейдемо до третьої лінійки, яка стартувала з брейн- рингу! Учасників було дуже багато, але це не дивно, брейн-ринг завжди користувався великою популярність серед студентів та випускників Університету «КРОК». Переможцями стали: Олександра Романцова, Володимир Цьомра, Олена Сас, Ігор Степанченко, Євген Брюханда та Роман Дубенський!Щиро дякуємо модератору Дар`ї Пилюченко!
Марафон закінчився святкуванням дня народження Студентської ради, на якому зустрілися 10 поколінь студентського самоврядування!

Нагадуємо, що організатором ALUMNI- МАРАФОНу- 4 є Асоціація випускників Університету «КРОК», яка завжди знаходить змогу збудувати міст між студентами та випускниками!