Битва маркетологів - Marketing Challenge

29 березня 2015 року Маркетингове агенство Quadrate 28 , АВУ "КРОК" та Центр розвитку кар'єри Університету "КРОК"  провели для випускників та студентів Університету "КРОК" битву маркетологів - Marketing Challenge!

Marketing Challenge - це турнір для всіх, хто працює або планує пов'язати свою професійну діяльність з маркетингом, PR, рекламою.
- Складні, комплексні, але цікаві, актуальні завдання, які стоять перед компаніями на сьогоднішній день, що вимагають від учасників знань, досвіду, креативності, розуміння процесу управління маркетингом.
- Нетворкінг - можливість особистого знайомства з першими особами компаній, отримати корисні контакти.
- Можливість зарекомендувати себе в якості спеціаліста в професійному середовищі.

Ми особливо пишаємося тим, що найбільшу кількість балів набрала команда, до якої увійшли і випускники, і студенти КРОКу, і друзі нашої Асоціації, і навіть 8-мікласснік, якого ми запросили на цей проект за підсумками захисту професій на ProfCamp.
Всі команди-переможці запрошені 7 квітня на вечерю з фаундерами!

Наша щира подяка:
- координатору проекту – Надії Табанюк – члену АВУ "КРОК", керуючому партнеру Quadrate 28!
- фаундерам проектів Wishround, Publicfast, Zarabotus, які представили реаільні бізнес-кейси!
 -члену правління АВУ «КРОК» Наталі Заверусі - завдяки її таланту заохочувати партнерів, битва маркетологів пройшла саме у стінах КРОКу!