Церемонія вручення дипломів бакалаврам ФМВ-29.06.2011

Сьогодні відбувся зірковий випуск бакалаврів факультету міжнародних відносин спеціальностей "міжнародна економіка", "міжнародний бізнес" та "міжнародна інформація".
Вражаюча кількість дипломів з відзнакою, сертифікати про рівень володіння англійською мовою для випускників програми "КРОК-ексклюзив", вручення дипломів іноземним студентам, диплом про перемогу на Всеукраїнській олімпіаді з англійської мови Катерині Поляковій, подяки від Студради Університету і ще безліч неординарних подій відрізняли цей випуск.
Щасливі батькі, впевнені в собі випускники, задоволені результатами своєї праці викладачі та співробітники Університету сказали один одному чимало теплих слів, а ми, як зажди, запросили своїх нових колег приєднатися до нашої Асоціації випускників КРОКу!