Чи є життя після КЕПІТа?

Цього року ми активно почали діяльність зі створення при АВУ «КРОК» Клубу випускників коледжів.
Після зустрічі із старостами випускних курсів, під час якої ми спробували зрозуміти, яку підтримку від випускників хотіли б отримати студенти, ми вирішили організувати зустрічі за напрямами підготовки під назвою «Чи є життя після КЕПІТа?».
Студенти попросили відповісти випускників на питання, що хвилюють їх перед отриманням диплома молодшого спеціаліста:
- як краще підготуватися до державної атестації?
- куди піти вчитися: в КРОК чи краще обрати інший навчальний заклад? на денну чи заочну форму навчання?
- чи складно поєднувати роботу та подальше навчання?
- як знайти роботу із дипломом молодшого спеціаліста та ще й за спеціальністю?

Зустрічі вийшли змістовними і ми особливо вдячні випускниками, які відгукнулися на наше запрошення і знайшли час, щоб поділитися зі студентами своїм досвідом:

16 квітня 2015 р. (економічний напрямок):
- Наталія Нагірна, Вікторія Майданова, Марта Кушик.

21 квітня 2015 р. (юридичний напрямок):
- Микита Полатайко, Олександра Карпєєва, Анна Лук.

22 квітня 2015 р. (комп'ютерні науки):
- Геннадій Куц, Вячеслав Колесник, Георгій Атрощенко, Денис Дмитренко, Данило Прудіус.

Дякуємо також адміністрації КЕПІТу - членам Асоціації випускників КРОКу - директору Людмилі Петрівні Сумбаєвій та зас. директора з виховної роботи Лідії Михайлівні Чепізі - за підтримку в організації зустрічей!