ALUMNI-МАРАФОН – V

23 травня, у суботу, ALUMNI-МАРАФОН вже вп'яте зібрав випускників, студентів, друзів і партнерів нашої Асоціації!
Стартував марафон зі «Школи ораторської майстерності», яку провів член АВУ «КРОК» Алекс Ястребов (U-train). В рамках школи учасники дізналися як розвивати впевненість у собі пыд час виступів, боротися зі страхом перед публікою, утримувати увагу аудиторії, ефективно використовувати невербальні засоби в своїх виступах.
Паралельно з цим інші учасники мали змогу відвідати майстер-клас «Генеалогія для кожного»,  де наші партнери – «Родинне дерево» - дуже доступно і цікаво розповіли про те, як шукати своє родинне коріння.
Після чого відбувся творчий майстер-клас для дітей і їх батьків, який проводила член АВУ "КРОК", майстриня по рукоділлю Інна Бєлозор.
Крім розвиваючого та творчого дозвілля, учасники отримали велике задоволення від неформального спілкування та нових знайомств.

А ми раді повідомити, що на урочистостях з нагоди дня народження Університету «КРОК» проект нашої Асоціації випускників ALUMNI-МАРАФОН було нагороджено як кращий проект 2014-2015 р.р.