Міжнародна зустріч в АВУ "КРОК"

26 травня Університет «КРОК» зустрічав делегацію студентів і викладачів Університету Эрланген-Нюрнберг, Франкония (Баварія). Зустріч пройшла в штаб-квартирі АВУ «КРОК».

З нашого боку Університет  «КРОК» представляли:
- директор Київського ліцею бізнесу Людмила Паращенко;
- голова правління АВУ «КРОК» Світлана Заріпова;
- експерт з питань історії України А.П. Хорошенюк;
- Стипендіати Асоціації випускників КРОКу - 2015 Ганна Іванова та Олександр Пижов;
- і сюрприз дня - член АВУ «КРОК» Ліза Щепетильникова, яка прилетіла на пару днів в Україну зі Сполучених Штатів, де вона наразі навчається в Університеті Дж. Вашингтона.

Наших гостей цікавили питання Східно-європейської історії та сучасної політичної ситуації в регіоні і Україні, молодіжна і освітня політика в області цивільного/політичного виховання молоді.

Наші представники відповіли на усі питання, які цікавили наших колег, а також вислухали точку зору гостей.

Сподіваємося, що розповідь з перших вуст допоможе нашим колегам з Німеччини краще орієнтуватися в наших реаліях і вони зможуть донести правду про події в Україні своїм співвітчизникам.