«КРОК» проти хабарів!

Сьогодні KROK University першим з українських вишів та наша Асоціація випускників КРОКу підписали Меморандуми про партнерство із Національним рухом НІ Хабарництву!

Інакше і не могло бути, бо, по-перше, наш Університет з перших днів існування позиціонує себе, як простір, що є нетерпимим до цього ганебного явища і жорстко реагує на порушення цих принципів, а, по-друге, цей Рух створив і очолив випускник КРОКу Сергій Гула!
Сергій під час навчання в Університеті був головою студентської ради юридичного факультету, активно займався науковою та громадською діяльністю.
Більше про Сергія Гулу читайте на сторінках проекту нашої Асоціації  "Гордість КРОКу. Випускники" -http://alumni.krok.edu.ua/page/23.

А ще чимало студентів та співробітників КРОКу під час зустрічі із Сергієм підписали особисто Декларації безхабарності.
Тож, долучайтеся - декларацію можна отримати і підписати в штаб-квартирі нашої Асоціації - каб. 109.