Національний семінар - EANET

TEMPUS
19 жовтня 2015 року Асоціація випускників Університету «КРОК» разом з управлінням міжнародного співробітництва виступила організатором Національного семінару «Створення та розвиток мережі випускників-підприємців», який пройшов у рамках проекту EANET за участю українських команд проекту, а також партнерів з Нідерландів – Центру підприємництва та Університету прикладних наук м. Амстердам (Hogeschool von Amsterdam). Інтерес до проекту виявили більше 50 вишів України, до заходу долучились викладачі, студенти та випускники партнерських університетів.

Під час семінару були презентовані досягнення, досвід та кращі практики першого року проекту у створенні і розвитку Асоціацій випускників-підприємців та налагоджуванні ефективної співпраці між випускниками та університетами. Були обговорені питання, які виникали при створенні та реєстрації асоціацій, інструменти та шляхи взаємодії з випускниками тощо. Презентовані матеріали викликали неабияку зацікавленість та жваве обговорення серед учасників семінару.

Своїм досвідом та враженнями від взаємодії випускників та університету поділилися викладачів, студенти та випускники КРОКу, а Голова правління Асоціації випускників Університету «КРОК» Світлана Заріпова виступила з ініціативою створення експертної платформи  «ALUMNI-expert», метою якої буде формування та розвиток культури і традицій ефективного партнерства випускників і університетів та поширення успішних практик в Україні.

Дякуємо за сприяння у проведенні заходу інформаційному партнеру – Українській Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти та особисто її виконавчому директору Гороховій Людмилі Петрівні!

Окрема подяка членам Асоціації випускників КРОКу, які виступили перед учасниками семінару по темі «Досвід взаємодії університету та випускників: рефлексія студентів, викладачів та випускників Університету «КРОК»: Наталії Заверусі, Сергію Романцю, Ірині Кравцовій, а також Ірині Артамоновій та Марині Іскоростенській, які підготували для учасників семінару та партнерів проекту EANET ексклюзивні солодощі!

Запрошуємо ознайомитися з презентаціями, з якими виступили партнери проекту:

Відео про EANET Hogeschool von Amsterdam Асоціація випускників
Університету «КРОК»
EANET_video EANET_Michael Tuguntke EANET_KROK

Харківський національний
автомобільно-дорожній університет
  Харківський національний університет радіоелектроніки
 EANET_ХНАДУ  EANET_ХНУРЕ1  EANET_ХНУРЕ2

Харківський національний
університет ім. В.Н. Каразіна

Чернівецький
національний університет