Інтерв'ю з випускниками-підприємцями (EANET)

В рамках серії заходів Темпус проекту EANET по створенню мережі випускників-підприємців, 18-20 жовтня наші голландські партнери брали інтерв’ю у підприємців - членів Асоціації випускників Університету «КРОК», які розповіли їм не тільки про спеціфіку ведення бізнесу в Україні, а й навели приклади успішного партнерства випускників КРОКу між собою та університетом.

Спершу побували в гостях у Марти Кушик, топ-менеджера Lash Art University. До роботи в проекті Марта запросила ще 4 випускниць КРОКу, а до програми навчання долучаються досвідчені бізнес-тренери з числа випускників та викладачів Університету.
Під часу семінару дала інтерв’ю Наталія Заверуха - член правління Асоціації випускників КРОКу, директор «ПРОНЕТ Бізнес Технології», а також СЕО та засновник стартапу «Plushkin.org».
Наступне інтерв’ю  було з Марією Шемеляк, яка разом зі своїм партнером – Ольгою – робить чудову натуральну косметику.
Ще одна зустріч –  в офісі AGT plus, спілкувалися з Генеральним директором, членом АВУ «КРОК», Максимом Рогожиним.

Mary Benjamins та оператор Jaap Leertouwer в ході інтерв’ю отримали розуміння, які переваги і можливості створює для випускників КРОКу Асоціація.

Дякуємо випускникам за те, що відгукнулися на наше прохання і у своєму щільному робочому графіку знайшли час для запису інтерв'ю, і особлива подяка за відчуття того, що разом ми робимо дуже круті і позитивні речі!

З нетерпінням чекаємо відеозвіт від голландських колег!