Конкурс стипендій Асоціації випускників КРОКу - 2016

16 травня 2016 року, на урочистостях з нагоди Дня народження Університету «КРОК», відбулося нагородження переможців Конкурсу на здобуття стипендії Асоціації випускників КРОКу – 2016.

Результати Конкурсу:
Євгеній Савельєв Стипендіат 2016

Стипендіатами АВУ «КРОК» - 2016 стали:

Савельєв Євгеній
(4 курс, ФЕП, маркетинг),
приз від «
Choice»
та «
U-train»

Гольцева Аліна
(КЕПІТ, 4 курс, «правознавство»)

Аліна Гольцева

Премії від випускників та призи від партнерів отримали:
- Гричик  Євгенія (КЕПІТ, 3 курс) – «Зелена премія» за практичний внесок у розвиток «зелених» ідей;
- приз від Студії управління часом BogushTime - тренінг "Тайм-менджмент за один день" - отримав Ігор Степанченко (ЮФ, 3 курс);
- стильні сумки від Choice (засновник Аніта Роменська, Стипендіат АВУ "КРОК"-2011) та по сертифікату на 2 осіб від U-Train (засновник Алекс Ястребов, Стипендіат АВУ "КРОК"-2012) отримали Євгеній Савельєв та Олександр Прима (ФЕП, 4 курс);
- приз від члена АВУ "КРОК" Олени Воронцової та компанії "Флоранж" було вручено Маргариті Жуковій (КЕПІТ, 3 курс);
- всі учасники також отримали подарунові сертифікати на майстер-клас члена АВУ "КРОК", бізнес-тренера Марини Сбродової "Самоменеджмент. Людина як бізнес" та творчі вироби від члена АВУ "КРОК", Стипендіата  АВУ "КРОК"-2010 Олени Жовнір (Сас).

Серед кращих проектів було відмічено проект "KROK-in" (О. Прима), "KROK Law Fest" (Аліна Гольцева) та "Effective communication workshops" (М. Жукова).
Ми впевнено можемо сказати, що за 7 років наш конкурс став дійсно потужним і є однією із знакових подій року і для нашої Асоціації, і для Університету «КРОК».