Вручення дипломів_україно-грузинський проект (29.09.2016)

29 вересня 2016 року в Університеті «КРОК» відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам факультету економіки та підприємництва, які навчались за освітньою програмою «Фінанси і кредит», заочної форми навчання, у рамках Україно-грузинського проекту.

На заході були присутні почесні гості:
- Радник Посольства Азербайджанської Республіки в Україні Ельман Багіров,
- Перший секретар Посольства Азербайджанської Республіки в Україні Фарід Бабаєв,
- Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні (2001 – 2010 рр.) Талят Алієв,
- Головний редактор сайту «Україна по-арабськи» Моххаммед Фараджаллах,
- Голова Всеукраїнської азербайджанської молодіжної організації (ВАМО), член Асоціації випускників Універистету "КРОК" Іскандер Заманов.
Дипломи випускникам вручали: засновник навчального центру «ТАО» Табуцадзе Александр Омарович, начальник управління міжнародного співробітництва Університету «КРОК» Лотарєв Андрій Григорович та к.е.н., доцент кафедри національної економіки і фінансів Плетенецька Світлана Михайлівна.

Вітаємо наших студентів з Грузії та Азербайджану із отриманням дипломів бакалаврів! Бажаємо їм подальших успіхів і запрошуємо крокувати далі по життю разом - приєднуйтеся до Асоціації випускників Університету "КРОК"!

Завантажити фото на згадку можна тут: http://www.ex.ua/927188066295