Конкурс стипендій Асоціації випускників КРОКу - 2017

18 травня 2017 року, на урочистостях з нагоди Дня народження Університету «КРОК», відбулося нагородження переможців Конкурсу на здобуття стипендії Асоціації випускників КРОКу – 2017.

Результати Конкурсу:
Кудряшов Євгеній

Вітаємо стипендіатів АВУ «КРОК» - 2017:

Кудряшов Євгеній
2 курс, ФЕП, туристична діяльність),

- Бутенко Марія
(КЕПІТ, 4 курс, «правознавство»)

Бутенко Марія

Премії від випускників та призи від партнерів також отримали:
- Бузовецька Анна (КЕПІТ, 3 курс) – «Краща проектна ідея»;

- стильні сумки від Choice (засновник Аніта Роменська, Стипендіат АВУ "КРОК"-2011) - Марія Бутенко, Євгеній Кудряшов  та Анна Кошевенко, а всі інші - дисконтні сертифікати;

- приз від Студії управління часом BogushTime - тренінг «Тайм-менджмент за один день» -  Марія Бутенко;

- приз від члена АВУ "КРОК" Олени Воронцової та компанії «Флоранж» -  Владислава Коваль;

- приз від Луїзи Борисенко - члена АВУ "КРОК", засновниці «НА ОЧІ» - Анна Бузовецька;

- солодкі подарунки від члена нашої Асоціації Марії Тимошенко та «Номер Дома» - Желепа Аліна та Бузовецька Анна;

- всі учасники також отримали призи від членів нашої Асоціації: Діани Шакірової та її студії «My Yoga Style» та сертифікати на участь у зустрічах «Київської Школи Етикету», які їм подарувала її засновниця, член нашої Асоціації Анжела Домасьова.

Ми впевнено можемо сказати, що за 8 років наш конкурс став дійсно потужним і є однією із знакових подій року і для нашої Асоціації, і для Університету «КРОК»!

Щиро дякуємо за персональну підтримку стипендіального фонду членам АВУ «КРОК» - Костянтину Галаку, Олександру Пижову та Олександрі Романцовій!

Дякуємо нашим партнерам!

Київська Школа Етикету на очі  choice