#KROKalumniFEST-2017

20 травня 2017 року відбувся другий #KROKalumniFEST - щорічна зустріч випускників КРОКу, яка цього року проходила в рамках великого родинного фестивалю "КРОК збирає друзів", присвяченого 25-річчю нашої alma mater!
 День вийшов емоційним і насиченим різними подіями - відкриття виставки-інсталяції про здобутки та досягнення випускників Університету, спілкування випускників та викладачів, веселі розваги, які організували для дітей випускників студенти КРОКу, виставка-продаж від компаній випускників та КРОКівської сувенірної продукції, ярмарок-пікнік, нетворкінг від Центру розвитку кар'єри, концертна програма Культурного центру, а кульмінацією став ювілейний торт з нагоди 10-річчя нашої Асоціації випускників КРОКу!

Ми щиро вдячні за підтримку у проведенні та підготовці фестивалю членам та друзям нашої Асоціації:
- Олені Вальковській - виставка-продаж від Valter's Fashion, оформлення зони фестивалю (друк на вінілі тощо),
- Катерині Кухар - за чудове оформлення фотозони та території  #KROKalumniFEST,
- Альоні Янішевській та Ганні Пазєєвій - за допомогу в оформленні виставки-інсталяції "Гордість КРОКу. Випускники",
- Ірині Артамоновій та Марині Іскоростенській - за чудові солодощі із символікою КРОКу та #KROKalumniFEST,
- Маші Михаленко за смачні і вже традиційні полуничні безе;
- Анжелі Домасьовій (Київська школа етикету) - за лимонади та пунш, які за її рецептурою готували в нашій штаб-квартирі Саша Романцова, Микита Полатайко, Олекандр Жолтіков та Ліза Щепетильникова - це був окремий team-building :)
- Юлії Спиридоновій (за чудові будинки від Wonderland for kids, які прикрасили і наповнили дитячу зону),
- Артему Яворському та Олені Воронцовій (виставка-продаж та призи від "Фаберлік-Україна"),
- Милі Дикій та компанії "Дикий тур" - за інвентар для пікніка,
- Анастасії Навроцькій (Брекс) - за чудові іграшки ручної роботи - КРОКітошки, які ми подарували засновникам КРОКу,
- Дену Дехтяренко - за емоційні фото!

Дякуємо всім, хто взяв участь у #KROKalumniFEST-2017!
Він вийшов по-КРОКівському дружнім, яскравим та незабутнім!
Чекаємо вас на #KROKalumniFEST-2018!
А поки запрошуємо ще раз прожити цей день за допомогою відео від 5 каналу
та фотозвіту!