Церемонія вручення дипломів бакалаврам та магістрам ФМВ - 07.07.2011

Факультет міжнародних відносин завершив випуски 2011 року врученням дипломів випускникам спеціальностей "логістика" і "менеджмент ЗЕД" та магістрам з міжнародної економіки, що навчались на україно-австрійській програмі з експортоорієнтованого менеджменту.
Кращим випускникам магістратури було вручено значок Університету "Диплом з відзнакою", а також Диплом Університету "КРОК".
За традицією, було відмічено наукову діяльність випускників з логістики, які отримали дипломи і подяки від редакції фахового видання.
Годинники з символікою Університету було вручено Сиромятніковій Яні ("логістика") та Мельниковій Марині ("менеджмент ЗЕД").
Приємно, що дехто з випускників вже встиг поповнити нашу Асоціацію випускників КРОКу.