Церемонія вручення дипломів випускникам ЮФ - 08.07.2011

Самий чисельний випуск цього року відбувся сьогодні на юридичному факультеті.
На урочистій церемонії було вручено дипломи магістрам і спеціалістам спеціальності "правознавство" та бакалаврам спеціальності "психологія".
Випускників вітали адміністрація та улюблені викладачі юридичного факультету. Кращим магістрам та випускникам програми перепідготовки, за традицією, було вручено Дипломи Університету "КРОК", а відмінникам навчання - значок Університету "Диплом з відзнакою".
Годинниками з символікою КРОКу нагороджено Євгенію Добродомову (програма перепідготовки) та Віктора Станіцького (магістратура).
Випускниці спеціальності "психологія" подарували учасникам церемонії творчий номер - вальс.
Окремі вітання пролунали на адресу батьків випускників, які по праву розділили сьогоднішнє свято зі своїми дітьми.