#KROKalumniFEST-2018

2 червня 2018 року відбувся третій #KROKalumniFEST - щорічна зустріч випускників КРОКу, яка зовсім не була схожою на попередні. Крім традиційних елементів програми (лаунж-зони з ректором та засновниками Університету «КРОК», виставки-продажі від випускників, розважальної зони для дітей «KROK Bambino», майстер-класів, зони пікніка та фотозони), були і нові креативні елементи – Alumni.Talks на траві, безпрограшна лотерея, welcome drinks, кімната для мам з немовлятами, а також багато релаксу, музики, нетворкінгу та гумору!

У день проведення #KROKalumniFEST також відбулися Загальні збори Асоціації випускників Університету «КРОК», за результатами яких було обрано нове правління у складі: Анни Іванової, Анни Мазур, Олександра Пижова, Ірини Кравцової на чолі з головою – Світланою Заріповою.
   Ще однією фішкою цьогорічного фестивалю стала презентація результатів опитування «КРОК очима випускників» - дивіться результати на нашому сайті!

Нам дуже цікаво дізнатися, яким #KROKalumniFEST-2018 запам'ятався вам - його учасникам і тим, хто спостерігав за ним на відстані! Тому ми просимо всіх взяти участь у невеликому опитуванні і поділитися своїми враженнями та побажаннями, які зроблять майбутні наші зустрічі ще кращими:

#KROKalumniFEST_2018-feesback

А ми хочемо не тільки звітувати про цей день, а й висловити безмежну вдячність за небайдужість, талант та підтримку випускникам, студентам та співробітникам КРОКу:

- Наталії Титаренко - за макет нашої головної фотозони, на якому відображено наш КРОК у всій його різноманітності - через логотипи підрозділів та проектів!
  - Олені Вальковській та її чоловіку Олексію, які в короткий термін виготовили фотозону і взяли на себе її монтаж (і нічний демонтаж)!
  - Аніті Малишенко - мобільна фотозона у вигляді instagram-рамки з'явилася у нас саме завдяки їй!
  - Людмилі Паращенко, Тарасу Фінікову, Данилі Ваховському та Ірині Прокоф'євій - за участь в Alumni.Talks!
  - Центру розвитку кар'єри та Олександру Карлову і Юлії Мірошник - за старт нашого спільного проекту KROK Market!
  - Ані Івановій - за допомогу у проведенні Загальних зборів АВУ "КРОК"!
  - Ірині Артамоновій - за смачні пряники, які зробили нашу лотерею безпрограшною!
  - Олені Воронцовій - за масла doTERRA, які склали основу наших welcome drinks, майстер-клас для учасників фесту та лоти для розіграшу призів!
  - Анжеліці Асс - за надання призів для розіграшів!
- студентам КЕПІТу спеціальності "готельно-ресторанна справа" та співробітникам КРОКівського кафе - за креативну та смачну зону пікніку!
  - Милі Дикій за надання спорядження для пікніку!
  - Олені Бабат - за чудовий аквагрим для дітей випускників!
  - голові правління АВУ «КРОК» Світлані Заріповій та її помічниці Єлизаветі Замковій - за великі зусиллі по організації, проведнню та інформаційному супроводу фестивалю, а Андрію Чеберяку - за круті ідеї, які додали цьогорічному фесту нових барв!

Окрема вдячність учасникам творчої частини нашого фесту:
  - Станіславу Занкевичу - за незабутній виступ його гурту The Same Toy!
  - нашим ведучим Владу Штаку та Катерині Клименко,  а також Анні Бузовецькій, Валерії Давиденко, Владу Штаку за проведення яскравих танцювальних майстер-класів!
  - Вокальній студії Melos Mania - пертнерам фестивалю!
  - Олені Солошенко - за чудовий виступ та можливість позайматись ДиЗву!
  - Єгору Шатайлу - за Підпільний стендап!
  - активу Культурного центру - Ліані Шмаковій, Івану Березко, Андрію Півню, Адаму Голоті!
  - Світлані Заріповій, Олександру Карлову, Дмитру Лиганову, Ірині, Сингаївській, Олександрі Щека - за пісні під гітару!

Нарешті хочеться подякувати:
  - Олександру Карапетяну та Студентській раді Університету - без їх підтримки #KROKalumniFEST просто був би неможливим - вони взяли на себе велику роботу по оформленню зони фестивалю, а також його підготовку та організаційний супровід!
  - і, безумовно, студентській КРОК медіа групі KMG, що зберегла для нас щасливі миті фестивалю!

Дякуємо всім, хто взяв участь у #KROKalumniFEST-2018!
Він вийшов по-КРОКівському дружнім, яскравим та незабутнім!

Чекаємо вас 1 червня 2019 року на
#KROKalumniFEST-2019!

#KROKalumniFEST_2019

А поки запрошуємо ще раз прожити цей день за допомогою фотозвіту!