Церемонія вручення дипломів випускникам ІУПР (Коломия) - 05.07.2011

5 липня в Інституті управління природними ресурсами (м. Коломия), який цього року приєднався до Корпорації розвитку освіти і кадрів (КРОК) відбувся випуск. Окрім ректора Інституту О. Вишиванюка, ректорату та співробітників ІУПР в церемонії взяли участь ректор Університету «КРОК» С.М. Лаптєв та перший проректор О.І. Шаров.
Згідно КРОКівських традицій, кращих випускників було нагороджено годинниками з символікою Університету "КРОК":
  Тефледжук Ольгу Юріївну – освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр», спеціальність «Геодезія, картографія та землеустрій»;
  Кубацького Ігоря Михайловича – освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст», спеціальність «Землевпорядкування та кадастр»;
  Шульгу-Лабич Ірину Вікторівну – освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст», спеціальність «Землевпорядкування та кадастр».