KROK LAW FEST - 2018

23–25 жовтня Асоціація випускників «КРОКу» у партнерстві із Коледжем економіки, права та інформаційних технологій, Центром розвитку кар'єри та Студентською проектною групою «SPG» вже вдруге реалізували проект, який став переможцем  Конкурсу на здобуття стипендії АВУ «КРОК» – 2016 - молодіжний практико-орієнтований фестиваль KROK LAW FEST. Головними координаторами проекту виступила його автор – Гольцева Аліна та голова правління АВУ «КРОК» - Заріпова Світлана Зульфирівна.

Гольцева - KROK LAW FEST

Отже, як виглядав KROK LAW FEST - 2018 в цифрах:
- біля 75 учасників - студентів-юристів КЕПІТу та юридичного ф-ту;
- 8 студентів-волонтерів;
- 6 майстер-класів від юристів - практиків;
- екскурсії в 5 організацій, в яких працюють випускники КРОКу, що радо зустрічали студентів;
10 випускників, що підтримали проект, з них - члени АВУ  «КРОК».

KROK LAW FEST - спікери

Ми щиро вдячні випускникам за високу професійну майстерність, популяризацію юридичних знань, проведення майстер-класів та просвітницьких екскурсій:

- Бондар Юрій -  начальник відділу систематизації законодавства та узагальнення судової практики Окружного адміністративний суд м. Києва;

- Заверуха Ігор - партнер і адвокат Адвокатського об'єднання "Арсенал";

- Комлик Володимир - Голова, адвокат адвокатського об'єднання «Advise;
 - Новіков Віталій - ведучий телеканала УТ 1 (програма «Каланча»), тренер консалтингової компанії «Українська економічна студія», педагог акторської майстерності та сценічної мови.
 - Панасюк Сергій - третейський суддя, професор кафедри, к.ю.н., експерт Нового Каналу («Таємний Агент. Пост-шоу») та Каналу Україна («Ранок з Україною», «Сьогодні»;
 - Цьомра Володимир - спеціаліст з консолідованих юридичних процесів, Юридична компанія «Арсенал»;
 - Пижов Олександр – державний експерт експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України;
 - Яремчук Олена – патентний повірений, керуючий партнер Юридичної Консалтингової Групи «Яремчук та партнери»;
 - Яськів Богдан - керуючий партнер, адвокат юридичної фірмі "TOTUM".

Підбиття підсумків і нагородження переможців  відбулося на урочистому закритті KROK LAW FEST. Студенти наблизилися до практичного застосування отриманих теоретичних знань, а випускники радо ділилися своїм досвідом і ми впевнено можемо стверджувати, що у нас з'явилася ще одна традиція!

Тож до зустрічі на KROK LAW FEST-2020!