Новорічна благодійна казка

23 грудня 2018 року ми радо вітали дітей випускників, а також наших друзів і партнерів на шостій благодійній казці! Серед наших гостей були також діти із родин переселенців та багатодітних сімей. В залі панували веселість та напруга! І дорослі, і діти були в захваті від вистави Культурного центру «Мауглі та Книга Різдва», в якій традиційно взяли участь і студенти, і випускники КРОКу!

Всі діти-глядачі та студенти і випускники-актори, після закінчення нашої благодійної новорічної казки отримали солодкі корпоративні подарунки, зроблені, як і завжди, золотими руками людини з великою душею і смаком, членом нашої  Асоціації  Іриною Артамоновою, за що їй наша велика шана і вдячність!

Також ми хочемо подякувати нашим партнерам та членам Асоціації, які надали лоти для святкового розіграшу призів і додали адреналіну та драйву нашому святу:
Учбовий центр «ЛОГОС» в Києві та Владислава Боброва;
Лариса Чернишова та PoLesheke - toys, dolls, table games, play houses!;
Інна Бєлозор та МОЯ майстерня!;
- наш Університет, що надав чудові призи із КРОКівською символікою!

Дякуємо всім за підтримку наших благодійних ініціатив та гарно проведений час!
Запрошуємо подивитися чудові та веселі фото- та відеозвіти: