Вручення дипломів студентам з Грузії

8 вересня 2011 року відбулась урочиста церемонія вручення дипломів студентам, які навчалися за партнерською програмою Університету «КРОК» та Україно-грузинського міжнародного інституту. В церемонії взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Грузії в Україні Григол Катамадзе, перший проректор Університету "КРОК" Олег Ігорович Шаров, завідувач кафедри фінансів та банківського бізнесу Віктор Іванович Грушко, начальник управління міжнародного співробітництва Андрій Григорович Лотарєв.

Перший набір студентів на спільні україно-грузинські програми за чотирма напрямами підготовки: «Міжнародна економіка», «Міжнародна інформація», «Фінанси і кредит» та «Маркетинг» було здійснено в 2008 році. Процес навчання організований Університетом «КРОК» та Україно-грузинським навчально-науковим міжнародним інститутом за навчальними планами Університету «КРОК». Викладання здійснюють як грузинські викладачі, так і професорсько-викладацький склад Університету «КРОК». На сьогодні більше 70 грузинських студентів здобувають вищу освіту за програмами спільної підготовки.