Вітаємо випускників Бізнес Школи КРОК - BSK!

В суботу, 23 листопада 2019 року, у Бізнес Школі КРОК – BSK відбулась урочиста церемонія вручення дипломів випускникам програми MBA, які протягом 2017-2019 плідно та напружено попрацювали, щоб отримати найвищий професійний освітній ступень в бізнесі.

Почесні гості церемонії Ірина Качура – Віце-президент по маркетингу, Карлсберг Україна та Олена Сукманова – к.ю.н., партнер адвокатського об’єднання «Саєнко Харенко», перший заступник Міністра юстиції України 2016-2019р.р. виступили з промовами та привітали випускників зі значним особистим досягненням.

Ми разом із командою BSK пишаємося випускниками, бажаємо їм амбіційних цілей та успіхів і наснаги у їх досягненні, а також запрошуємо приєднуватися до Асоціації випускників КРОКу!

Також просимо долучатися до нашого опитування!
Ваша думка важлива!