Зустріч студентів з представниками страхового бізнесу

1 листопада 2011 р. в актовій залі Університету «КРОК» відбулась зустріч студентів і викладачів з директором «Інституту аналізу ризиків» Олегом Плахтієм. В рамках теми зустрічі «Світова система аналізу бизнесів на прикладі ринку страхування України» присутні дізналися про систему рейтингів і рейтингових агентств, їх роботу в світі та в Україні. Під час зустрічі також відбулась презентація книги Олега Плахтія "Збірник рейтингів 2010. Частина 1: ризикове страхування України" і обговорено питання розвитку страхового ринку України.

У зустрічі взяли участь: Людмила Білошицька генеральний директор Асоціації "Страховий бізнес" та керівник проекту Інтернет-портал "Страхнадзор" Тимур Шакіров.

Подія була організована Асоціацією випускників університету «КРОК» спільно з видавництвом  ТОВ «Тофі Кіме» (генеральний директор Валерій Туровський).

Зустріч вийшла насиченю за змістом і цікавою за форматом, а навчально-наукова бібіліотека Університету поповнилась двома виданнями, одне з яких презентував бібліотеці автор, інше - від імені видавництва - випускник КРОКу Валерій Туровський. Сподіваємось, що Збірник рейтингів стане у нагоді студентам при написанні курсових і дипломних робіт.