КРОКівські театральні вечори-18.11.11

Свій робочий тиждень випускники КРОКу завершили дещо нетрадиційно, зібравшись 18 листопада, в п'ятницю, у театрі «Сузір’я», з історією якого нас ознайомив перед виставою його керівник Народний артист України Олексій Кужельний.

А потім … Це було щось надзвичайне! Вистава «Самотня леді» - історія, написана драматургом І. Афанас’євим, розповіла про те, як іноді трапляється, що чисті душі в своїй, як здається,  слабкості і нездатності протистояти цьому світові, виявляються сильнішими за підступність і лицемірство.
Ми довго не відпускали акторів, вражені і їх грою, і витонченим музичним оформленням вистави...

На щастя, на цьому вечір не завершився! Ми із задоволенням підняли не один келих шампанського і за любов до мистецтва, і за КРОК, і за Асоціацію випускників КРОКу, завдяки якій ми мали змогу і долучитися до мистецтва, і поспілкуватися в колі своїх студентських друзів, і, навіть, знайти для себе нові корисні контакти!
А головне – всі присутні вирішили, що такі вечори мають стати традиційними і домовились про наступну театральну зустріч у січні 2012 року.
Стежте за нашими анонсами!