Мафія повертається_12.11.11

12 листопада 2011 року АВУ "КРОК" запросила членів Асоціації за філіжанкою кави обговорити тему "Якими мають бути Зустрічі випускників КРОКу?".
Обговорення принесло декілька цікавих ідей, які ми будемо намагатися втілити у життя, а після брейн-шторму до його учасників долучилися інші члени АВУ "КРОК" та нинішні студенти для того, щоб повернути до КРОКу гру, яка не заслуговує на забуття - Мафію!

Чекаємо вражень від учасників, а від себе додамо, що наступного разу мафія КРОКу вийде на полювання 24 листопада, о 19.00.
Долучайтесь!