Випуск магістрів з Молдови

В Університеті «КРОК» відбувся захист дипломних робіт та церемонія випуску групи магістрів спеціальності «адміністративний менеджмент», в якій навчалися студенти з Молдови.
Це - перший спільний проект Університету «КРОК» та Слов’янського університету Республіки Молдова. Студентами магістратури більше року тому стали випускники ліценціату (бакалаврату) СУРМ.

Церемонію, яка відбулась під прапорами України і Молдови,  відкрили гімни держав-учасників проекту.
За традицією, випускникам, крім диплому державного зразка, було вручено Диплом  Університету «КРОК», а випускникам, які за результатами навчання отримали дипломи з відзнакою, - Значок Університету «Диплом з відзнакою».

Випускників вітали перший проректор Університету «КРОК» О.І. Шаров, директор центру міжнародних освітніх проектів І.В. Сингаївська, Голова Правління Асоціації випускників Університету «КРОК» С.З. Заріпова.
На завершення церемонії на честь випускників пролунав старовинний студентський гімн «Гаудеамус».

Ми вітаємо магістрів у великій багатонаціональній родині випускників КРОКу!
Бажаємо їм постійного руху і розвитку!

Всі фотографії можна скачати тут: http://depositfiles.com/files/ltiy427qx