Випуск магістрів ННІ МППО (м. Ананьїв) - 26.12.2011

26 грудня в м. Ананьїв (Одеська обл.) відбулась церемонія вручення дипломів магістрам спеціальності «педагогіка вищої школи» Навчально-наукового інституту магістерської підготовки та післядипломної освіти.
Випускниками програми, ініційованої директором Ананьївського державного аграрно-економічного технікуму Прижбило Віталієм Олександровичем, стали викладачі навчальних закладів Одещини.

Від імені ректорату Університету та його засновників випускників вітали перший проректор Олег Ігорович Шаров, заступник директора ННІ МППО Ольга Юріївна Кузьменко та завідувач кафедри менеджменту освіти, професор, доктор економічних наук Ніна Миколаївна Ушакова.

Кращим випускникам, за КРОКівською традицією, крім дипломів державного зразка, було вручено Дипломи Університету «КРОК».
Також нагороди КРОКу – пам’ятні годинники з символікою Університету – було вручено:
Космінськму Юрію Єгоровичу – за велику організаторську роботу з групою Ананьївського державного аграрно-економічного технікуму;
- Мишевському Володимиру Михайловичу – за високий рівень підготовки та захисту дипломної роботи магістра.

Ми також вітаємо магістрів і запрошуємо їх долучитися до дружньої спільноти випускників КРОКу!