Як ми 2011-ий проводжали

26 грудня на родинну ялинку зібралися випускники КРОКу, щоб подякувати року, що минув, і побажати один одному і нашій Асоціації всіляких гараздів на рік наступний.

Було по-домашньому дружньо і весело! Вийшло таке собі свято краси і розуму - і в брейн-ринг пограли, і в презентації косметичної продукції взяли участь і, як і планувалося, проголосили новорічні тости за наше світле майбутнє, яке ми всі разом можемо зробити ще кращим!

Дипломами «Інтелект АВУ «КРОК» за результатами брейн-рингу було нагороджено Катерину Полякову і Віктора Карету, який, крім цього, став володарем сови, як кращий гравець цього вечора.

Щиро дякуємо Дар'ї Пилюченко за підготовку брейн-рингу, Жені Моховій - за презентацію косметики, Правлінню АВУ «КРОК» - за підготовку свята, а всім присутнім за те, що знайшли час і були активними учасниками свята!