Зустріч випускників 2007 року

Асоціація випускників КРОКу започаткувала нову традицію - проведення зустрічей випускників з нагоди 5-річчя випуску.
20 квітня 2012 року КРОК радо зустрічав випускників 2007 року.
На захід прийшло понад 80 колишніх студентів Університету, які сьогодні працюють у різних компаніях та установах, як в Україні, так і за кордоном.
Більше 100 випускників 2007 року взяли участь у попередньому анкетуванні, що дозволило дізнатися про деякі цікаві факти з їхнього життя. Результати анкетування були представлені під час урочистої частини зустрічі.
Також під час урочистостей із привітальним словом виступили перший проректор Шаров О.І., декан юридичного ф-ту В.К. Гіжевський, заступник декана ФМВ Н.М. Момото та викладачі. Для випускників було проведено розіграш подарунків від університету, Асоціації і, навіть, самих випускників.

Зустріч випускників 2007 року

Зустріч надала можливості для обміну досвідом між професіоналами. Випускники виявили бажання читати курси в Університеті «КРОК» та співпрацювати із Асоціацією. А колишні активісти  Культурного центру підготували та представили творчі номери.
У цілому захід пройшов весело, хоча й з нотками ностальгії, а також з переглядом студентських фотографій і обміном контактами.
Завершилася зустріч домовленістю випускників зустрітися через 5 років для святкування 10-річчя з дня випуску.