BUSINESS MASTER camp

BUSINESS MASTER camp«BUSINESS MASTER camp – ефективні управлінські навички та нові знання для бізнесу»
BUSINESS MASTER camp – другий професійний баркемп* для керівників і менеджерів середньої ланки та студентів старших курсів і молодих спеціалістів.
*баркемп - одночасне проведення кількох майстер-класів, серед яких учасник має можливість обрати найцікавіший для себе.

У рамках події:
- Для керівників та менеджерів: майстер-класи з управлінського, інформаційного, адміністративного, стратегічного, проектного менеджменту, бізнес-психології  та маркетингу;
- Для студентів старших курсів: майстер-класи з лідерства, мотивації, маркетингу, бізнес-психології, проектного та стратегічного менеджменту.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Місце проведення:
Університет «КРОК», вул. Лагерна, 30-32, м. Київ

Детальна програма баркемпу та реєстрація на офіційній сторінці BUSINESS MASTER camp,  чи за телефоном 093 066 01 16 (Олена Натальчук).

Організатори проекту:

проектна група «SPG»,
Бізнес-школа «КРОК»,
Інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти Університету «КРОК».