Відкрите Правління АВУ "КРОК"

Номінанти конкурсу -201211 травня відбулося Відкрите засідання Правління АВУ «КРОК», на якому презентували власні досягнення та бачення своєї майбутньої участі в розвитку спільноти випускників та підтримці Університету учасники Конкурсу на здобуття стипендії Асоціації випускників КРОКу.
 Виступи студентів були ґрунтовними та базувалися на спостереженнях і пропозиціях щодо покращення умов навчання, матеріально-технічної бази університету, зміцнення корпоративної культури тощо.
Після презентації члени Асоціації залишилися для обговорення та прийняття рішення щодо визначення стипендіатів.
Оприлюднення результатів Конкурсу та оголошення переможців відбудеться 15 травня о 13:00 під час святкування 20-річчя Університету «КРОК», до якого і був приурочений Конкурс.