Благодійна вистава Театральної студії "КРОКодил"

Малюнок від онкохворих дітейСтуденти і випускники Університету «КРОК» долучились до проекту «Планета людей» Всеукраїнського благодійного фонду «Запорука». Збір коштів для забезпечення дитячого відділення Національного інституту раку сучасним обладнанням вирішили проводити у нетрадиційний спосіб – 2 червня у Київському ТЮЗі на Липках відбулась вистава Театральної студії «КРОКодил» «Нові пригоди трьох поросят».

Усі кошти від збору за виставу будуть направлені на підвищення ефективності лікування дітей із злоякісними пухлинами.

Висловлюємо щиру подяку керівнику Театральної студії «КРОКодил»  Денису Гусакову   та  всім акторам, зокрема, членам нашої Асоціації -  Катерині Поляковій, Оксані Солодюк, Ользі Михалків.