Університет «КРОК» став членом Глобального Договору ООН

Глобальний договір ООН4 вересня 2012 року Університет «КРОК» увійшов до складу членів Глобального Договору ООН.
Навчальний заклад постійно працює над налагоджуванням ділових стосунків із міжнародними організаціями. Цього разу після тривалих переговорів та кропіткої роботи відділу розвитку Університет вийшов на новий рівень у власній діяльності.
Основним мотивом приєднання «КРОКу», як і будь-якої іншої організації, до Договору є рішення дотримуватися принципів корпоративної і соціальної відповідальності у своїй роботі.
Приєднавшись до цієї ініціативи, Університет погоджується підтримувати 10 універсальних принципів Глобального Договору в чотирьох основних сферах: права людини, трудові відносини, навколишнє середовище та протидія корупції.
На сьогодні Глобальний Договір ООН об’єднує понад 8 000 компаній і організацій у 135 країнах.