Управління в стилі коучинг, Тренінг

Н. РоманенкоОтримайте знижку 1000 грн. для участі в тренінгу для успішних керівників «Управління в стилі коучинг», який відбудеться  в Києві 21-22 вересня 2012 р.

Успіх будь-якої компанії залежить від її персоналу, його мотивації та продуктивності.
Як розвивати підлеглих, надавати обернений зв'язок, створювати мотивуючу атмосферу в команді, делегувати повноваження – основні завдання менеджерів.
Коучинг на сьогодні – найбільш результативний вид управління. Саме тому коучингу вчаться найбільш успішні керівники!

Програма Н.Романенко – синтез простих і дієвих інструментів. Це прості «рецепти» управління, які допоможуть свідомо впливати на своїх підлеглих.

Щоб дізнатися промо-код для отримання знижки, зв'яжіться з нами:
Контакти АВУ "КРОК".

Дізнатися детальніше про програму тренінгу і зареєструватися для участі можна тут.