Презентація програми European Business Competence Licence

EBCL25 вересня 2012 року Центр розвитку кар'єри та АВУ «КРОК» запрошують випускників, студентів та співробітників КРОКу на презентацію програми European Business Competence Licence (сертифікат компетентності в бізнесі).

EBC*L - це європейський сертифікат, що підтверджує компетенцію, знання та навички роботи в бізнес середовищі.
Навчальний курс за програмою EBC*L - унікальне, доступне для розуміння, цікаве, корисне та інтенсивне навчання для власників, керівників, управлінського персоналу та нефінансових менеджерів з метою отримання відповідних знань, які будуть підтверджені міжнародним австрійським сертифікатом EBC*L European Business Competence*Licence, який визнається у всій Європі (за умови успішного складання іспиту).

Презентація пройде у форматі майстер-класу 25 вересня 2012 року, о 19:00, аудиторія 120 (Університет «КРОК»).

Для участі прохання зареєструватися за посиланням: http://goo.gl/b2vFD

!!! Наші партнери пропонують унікальні умови навчання за програмою - знижки 50% і 75% для випускників і студентів КРОКу (відповідно).