Майстер-клас "Техніка ділового спілкування".

temperament116 жовтня запрошуємо випускників КРОКу, їх друзів і колег на майстер-клас  Олександра Ладигіна «Техніка ділового спілкування з урахуванням типу темпераменту співрозмовника».
О.Ладигін - відомий бізнес-тренер, керівник департаменту тренінгу компанії «Гештальт», кандидат технічних наук, викладач дисципліни «Психологія продажів і поведінка споживачів» програми «Бізнес-психологія» МВА Університету «КРОК».

В рамках майстер-класу також відбудеться презентація магістерської програми «Бізнес-адміністрування» спеціалізація «Бізнес-психологія».

Презентація та майстер-клас відбудуться 16.10.12. з 19.00 в ауд.245 Університету «КРОК».

Вхід вільний за умови реєстрації.

Реєстрація:
телефони: (067) 978 97 98; (063) 694 84 42.

P.S. Вступати на курс МБА можуть особи будь-якого віку, які мають диплом бакалавра, спеціаліста чи магістра. Початок занять - з 15 жовтня, заняття проводяться в суботу з 9.00 до 17.00 (це дає можливість працювати в робочі дні та відпочивати у неділю).

Більше детально про програму тут.