Зустріч випускників КРОКу - 2002

Скульптура "Студентам КРОКу"Швидко промайнула радісна мить, коли Ви вперше отримали диплом Університету «КРОК». Серйозна карєра, улюблена справа, родина заповнили турботами кожен Ваш день. Але коли-не-коли промайне думка – як там одногрупники, як там рідна Alma Mater, вимогливі, але справедливі, викладачі…

7 грудня 2012 року
Асоціація випускників Університету
«КРОК» запрошує на
Зустріч випускників-2002, присвячену 10-річчю випуску!

Цього року ми збираємо випускників (спеціалістів та магістрів) 2002 року, а також бакалаврів 2001 року всіх факультетів і форм навчання.

Ми щиро сподіваємося, що Ви знайдете можливість взяти участь в цьому заході, а також запросите від нашого імені випускників, з якими Ви підтримуєте зв'язок.

А поки що просимо пройти опитування, яке дозволить оргкомітету зробити цю зустріч максимально цікавою і корисною для всіх її учасників.

Якщо виникнуть питання, зв'яжіться з нами: контакти Правління АВУ "КРОК"