КРОК пишається своїми випускниками!

Ми нівроку!30 листопада 2012 року відповідно до Указу Президента України № 670/2012 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року» за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю Потійку Юрію Алійовичу, доцентові кафедри вищого навчального закладу «Університет економіки та права «КРОК», голові комісії Київської обласної ради, присвоєно почесне звання – «ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ».

Для нас це особливо приємна новина, бо Юрій Алійович - не тільки один з перших випускників нашого університету, а й один із засновників Асоціації випускників КРОКу.