Профорієнтаційне тестування для дорослих

Ким бути?Prof Club Університету «КРОК» пропонує  пройти профорієнтаційне тестування, яке було розроблено в  московському Центрі тестування та розвитку «Гуманітарні Технології» на базі факультету психології МДУ ім. М.В. Ломоносова.

Наразі доступний комплекс «Профкар'єра», який розрахований на дорослу аудиторію.

Це тестування допоможе:

- студентам обрати правильний напрям підготовки для продовження навчання на рівні спеціаліста або магістра;
- професіоналам визначити чи відповідає претендент на посаду вимогам вакансії або обрати курси підвищення кваліфікації та другу вищу освіту.

Тест складається з п’яти діагностичних блоків.
  • Перший блок - діагностика життєвих установок і цінностей людини. Дозволяє визначити рівень соціальної зрілості, домагань і відповідальності.
  • Другий блок - діагностика кар’єрних інтересів. Дозволяє визначити основну спрямованість людини щодо професійної діяльності, окреслити оптимальні для людини ролі: управлінця або фахівця, аналітика чи комунікатора, виконавця або підприємця, адміністратора чи інноватора.
  • Третій блок – діагностика інтелектуальних здібностей. Визначає структуру інтелекту людини, сильні та слабкі сторони, загальний рівень інтелектуальної працездатності.
  • Четвертий блок – діагностика трудової мотивації. Визначення основних мотивуючих факторів, пробуджуючих людину до роботи. Виявлення значущих умов праці, спрямованості на досягнення, процес/результат.
  • П’ятий блок - діагностика особистісних якостей. Визначення схильності до лідерства, активності та комунікабельності, аналітичності або емоціональності, організованості, практичності чи творчого складу характеру.
Час проходження - 1,5-2 години.

Для членів АВУ "КРОК" проходження даного тестування та консультація сертифікованого спеціаліста надається зі знижкою 70% та коштує 100 грн.

Інформацію щодо проходження тестування Вам із радістю надасть член АВУ «КРОК», керівник Prof Club Вікторія Лісовська.
 тел. (044) 455 57 57
 ел. адреса: [email protected]