Долучайтесь до Конкурсу на здобуття стипендії АВУ "КРОК"

SWOTЧетвертий рік поспіль АВУ «КРОК» до дня народження Університету проводить Конкурс на здобуття стипендії Асоціації для кращих студентів КРОКу.

Метою конкурсу є визнання, заохочення та нагородження студентів Університету, які мають високий інтелектуальний рівень, значні особисті досягнення і демонструють потенціал розвивати спільноту випускників та підтримувати Університет у майбутньому.

За результатами конкурсу буде надано до п’яти стипендій студентам 3-4 курсу або магістратури, що мають значні особисті досягнення в науці, культурному житті, спорті або розвитку студентства.

Цього року ми чекаємо від учасників цікаві дослідження за темою «Університет «КРОК»: SWOT-аналіз очима студента».

Звертаємо увагу, що окремі члени та партнери АВУ «КРОК» також можуть присудити учасникам додаткові чи заохочувальні нагороди, які можуть полягати як у матеріальному, так і в моральному заохоченні.

Прийом заявок триває до 15 квітня 2013 року.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ