«Майстерня КІНО»

«Майстерня КІНО»08.04.2013 року
Твоя мрія вже дуже близько!

Ти завжди мріяв потрапити на знімальний майданчик та зняти свій справжній фільм, але не знаєш як?

Тоді досить мріяти - починай робити, бо на тебе чекають два особливих місяці курсів з кінорежисури від спеціаліста, чиї роботи були показані на Каннському та Московському Міжнародних Кінофестивалях, а також на фестивалі у Берліні!

Курс Олександри Марченко – це справжня можливість спробувати себе у ролі режисера свого фільму, відчути атмосферу знімального майданчика та дізнатись про повний шлях виробництво кінофільму.

Цікаво?

Заходь на нашу сторінку у FACEBOOK підписуйся на новини та дізнавайся про повну программу курсу!

А якщо ти вже зараз готовий стати новим Спілбергом, Тарантіно або Бертоном, тоді надсилай свою заявку на адресу [email protected] або зателефонуй нам по тел. 063-313-58-81.

А як же без сюрпризів цієї весни?
Усім студентам та випускникам КРОКу, які зареєструються:
До 2.04.2013 – знижка 15%
До 6.04.2013 – знижка 10%

Поспішай! Кількість місць обмежена!
2 з 3 груп вже набрані! І це не маркетинговий хід :)

До навчання в Майстерні КІНО вас запрошує випускник КРОКу Павло Буряк. Можете запитати його особисто про особливості програми: у FACEBOOK або у контакті.